logo
Locherber Milano: Unikátne luxusné vône, ktoré sú korením života

Locherber Milano: Unikátne luxusné vône, ktoré sú korením života

Vône by sa dali prirovnať k nehmotným radostiam nášho života. Vzbudzujú emócie, spomienky a sprevádzajú výnimočné okamihy. Na týchto pilieroch stavia talianska značka Locherber Milano. Jej exkluzívne vône sú navrhnuté tak, aby ozvláštnili miesta a dodali pozitívnu emóciu všade tam, kde ich zacítite. 

Dobré bývanie s Locherber 

Vône sú výsledkom viac ako štyridsaťročných skúseností v kozmetickom priemysle, prírodných látok a starostlivo vybraných surovín. Vychádzajú z nového konceptu dobrého bývania, ktorý si berie know-how z umeleckej roviny, založenej na talianskej tvorivosti. Locherber Milano sleduje harmóniu vychádzajúcu z piatich zmyslov. Vedú nás ku kráse a pohode. 

Milano rocherber

Bohatý výber výrobkov

Výber výrobkov zahŕňa ručne maľované sklenené fľaše, ktoré majú zvýšenú schopnosť odrážať svetlo. Fľaše zároveň ponúkajú rôzne typy zátok (v drevenom alebo hlinenom prevedení), ktoré pripomínajú klasické dekoratívne umenie alebo prírodné tvary. 

Každý detail je navrhnutý veľmi dôsledne. Pri výrobe sa nič nenecháva na náhodu a každý výrobok je výsledkom starostlivého a racionálneho procesu. Difúzory Locherber Milano sa tak stávajú neodmysliteľným doplnkom pri zariaďovaní interiéru. 

Každý výrobok od Locherber Milano sa môže pochváliť nielen dedičstvom v podobe troch generácií, ale aj vášnivým dizajnom od Talianov a precíznym spracovaním Švajčiarov. Je to odkaz jednej rodiny, ktorá riadi značku už viac ako 30 rokov. Vône Locherber Milano sú zároveň dodávané v luxusnom darčekovom balení, ktoré poteší vašich blízkych pod vianočným stromčekom. Urobiť radosť im môžete ešte dnes. 

Výnimočnú vôňu Locherber Miláno má dnes na Slovensku len málokto. Vyberte si z ponuky vôní, tú správnu vôňu pre vás.

0