logo

Ibuprofen STADA 200 mg perorálny prášok plv por (vre.papier/PE/Al/PE) 1×20 ks

skladový statusSkladom
výrobcaVýrobca: STADA Arzneimittel AG
kódKód: 4011548025376
ŠUKL kódŠUKL kód: 4806C

4,90 s DPH

352 na sklade

Zakúpením tohto produktu získate 5 vernostných bodov!
- +

Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktroé patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Tieto lieky pôsobia zmenou spôsobu, akým telo reaguje na bolesť a zvýšenú telesnú teplotu.

Liek sa používa u dospelých, dospievajúcich a detí s telesnou hmotnosťou od 20 kg (vo veku 6 rokov a vyššom) na liečbu:

  • slabej až stredne silnej bolesti,
  • horúčky.

Viac na adcc.sk

    Máte otázky ohľadom tohto produktu? Neváhajte a napíšte nám!

    0