logo
Rudy Profumi : Neodolateľne zvodná s talianskou telovou kozmetikou

Rudy Profumi : Neodolateľne zvodná s talianskou telovou kozmetikou

Čo vám ako prvé napadne pri spomienke na Taliansko? Nezameniteľná móda, výborné jedlo, nekonečné pláne rastúceho hrozna či olív, ale určite aj kvalitná kozmetika. Experti na telovú kozmetiku v tejto krajine plnej temperamentu sú rozhodne aj tí, ktorí stoja za značkou Rudy Profumi. 

100 rokov starostlivosti o krásu

Rudy Profumi bola založená v roku 1920 v Miláne a už od samotného začiatku vytvárala majstrovsky profilované vône a svoju pozornosť maximálne sústredila na pôsobivý dizajn a výber len tých najlepších zložiek kozmetiky. Vďaka 100-ročným skúsenostiam v oblasti kozmetiky, ale aj rodinnej tradícii je dnes osvedčenou značkou špičkových originálnych výrobkov, a to aj na základe neustálych kozmetických výskumov. Vo svojej štvrtej generácii je značka aj naďalej odhodlaná budovať vesmír zložený z vôní, vytvárať sofistikovné arómy a kozmetické princípy, s cieľom zaručiť telu príjemný pocit blaha. Okrem toho je jej dlhoročným cieľom vášnivo vytvárať ikonické výrobky v podobe dekoratívnych zberateľských kúskov  

Umenie ako inšpirácia

Už samotný zakladateľ sa pri návrhu obalov pre produkty či jednotlivých flakónov často inšpiroval v umení. V tejto tradícii pokračujú aj súčasní predstavitelia značky. Inšpiráciu v Monetových obrazoch nájdete na obaloch kolekcie Nature & Arome Botanic. Tá vás zavedie medzi nekonečné polia levandule, jemnú vôňu ruží, magnólie a pivoniek. A to nielen na obale, ale hlavne vo vnútri. 

Zdroj: Facebook Rudy Profumi srl

Druhá kolekcia, taktiež inšpirovaná umením, vznikla zase priamo z talianskych vzorov. Ide o kolekciu Maioliche, ktorá bola vytvorená ako pocta pre Taliansko a jeho zmysel pre krásu. Cieľom bolo vytvoriť nielen telový krém či mydlo, ale aj doplnok, ktorý sa stane dokonalou elegantnou súčasťou každého domova. Rudy Profumi sa v tejto kolekcii inšpirovala 4 talianskymi mestami, ktoré sú po celom svete známe talianskou dokonalosťou. Ide o Pompeje, Venice, Portofino a Florenciu, ktorých charakteristické vzory a znaky zdobia obaly peny do kúpeľa, sprchového a telového krému či toaletnej vody.  

Zdroj: Facebook Rudy Profumi srl

Spojenie moderných trendov a tradície

Rudy Profumi sa neustále snaží posúvať vpred, a to nielen z hľadiska dizajnu produktov, ale hlavne kozmetických výskumov. V srdci svojej hlavnej línie “Nature & Arome Apothecary” preto tiež nájdeme nový výber výrobkov a vôní.

Zdroj: www.rudyperfumes.shop

Značka tu vedome spojila moderné ingrediencie s tradíciu. Nájdete v nej celú škálu výrobkov v starostlivosti o telo, ktoré sú obohatené o drahé oleje a vitamín E. Práve tie sa značne pričinia o to, aby bola vaša pokožka dokonale hodvábna. 

Kozmetika aj pre štvornohých miláčikov

Súčasťou produktov Rudy Profumi je aj špeciálna kolekcia čistiacich prostriedkov na psie vlasy DoggyHair. Konkrétne ide o šampón, kondicionér a parfum s arganovým olejom a špeciálnym zložením z jemných povrchovo aktívnych látok na čistenie pokožky a vlasov šteniatka bez zmeny jeho fyziologického pH. Okrem starostlivého zloženia produktov si firma dala záležať aj na obale produktu. Ten je v tvare kosti, s ktorou sa po spotrebovaní produktu môže váš štvornohý miláčik hrať. Aj takýmto spôsobom sa totiž firma snaží stať ešte viac udržateľnou. 

Zdroj: www.rudyperfumes.shop

Ako sama vnučka známeho zakladateľa spoločnosti Rudy Profumi, Cristina Calabrese, hovorí, pridanou hodnotou produktov tejto značky je ich jedinečnosť v balení, na ktorom si dávajú naozaj záležať. Chce spotrebiteľovi ponúknuť nielen kvalitný obsah, ale aj krásu a vizuálny zážitok a zachovať si tak DNA Talianov – nápaditosť a eleganciu.

0