Vážení zákazníci. Z dôvodu vysokého dopytu po lieku Wobenzym a limitovaného množstva za cenu uvedenú na eshope Vám rezervujeme a pošleme tovar iba vopred zaplatený
logo
Vitamíny od Adelle Davis: Kľúč k vášmu zdraviu

Vitamíny od Adelle Davis: Kľúč k vášmu zdraviu

Niektoré vitamíny a minerály si naše telo nedokáže vytvoriť samo v dostatočnej miere. Preto by sme si ich mali pravidelne dopĺňať vo forme výživových doplnkov. Navyše, s pomaly prichádzajúcou jarou to je ešte dôležitejšie. Tak vytvorte si novú rutinu a prebuďte v sebe prirodzenú silu a vitalitu s výživovými doplnkami svetovej kvality – Adelle Davis.

„Sme jednoznačne omnoho viac, ako len to, čo jeme. Avšak to, čo jeme, nám môže pomôcť byť omnoho viac, ako teraz sme.“

Adelle Davis

Ak ste doteraz žiadne vitamíny neužívali, je načase vytvoriť si novú obľúbenú rutinu. Toto sa ešte na začiatku 20. storočia snažila naučiť americký ľud aj priekopníčka v oblasti zdravej výživy, Adelle Davis. Za kľúč k zdraviu považovala konzumovanie prírodných, nespracovaných potravín a vhodné doplnenie potrebných vitamínov a minerálov. Vďaka ním  môžeme vrátiť telu prirodzenú silu a vitalitu.

Zdravie, sila aj krása

Vitamíny aj minerály ako také je dôležité dopĺňať neustále. Obzvlášť v chladnom období, kedy je zvýšený výskyt baktérií a chorôb. Základom pre dobrú imunitu sú samozrejme vitamíny C a D3. Zdrojov na ich doplnenie máme naozaj dosť. Nájdete ich vo veľkom množstve ovocia a zeleniny, napr. v citrónoch, jahodách či ríbezliach. Obsahuje ich však aj ružičkový kel, brokolica alebo paradajky. Na to, aby ste dosiahli požadovanú dávku, by ste toho museli zjesť naozaj veľa. Preto je ich doplnenie ideálne výživovými doplnkami. V Adelle Davis mysleli na všetkých, preto máte na výber z troch variantov – v lipozomálnej, kapsulovej a práškovej forme. 

Ak trpíte častou únavou, búšením srdca, malátnosťou, bolesťami hlavy a zároveň častou nespavosťou, tak s veľkou pravdepodobnosťou trpíte nedostatkom železa. Ak vás však trápia bolesti kĺbov alebo ste aktívny športovec, určite nezabudnite na Kolagén na kĺby. Spoločnosť Adelle Davis však doňho zakomponovala ešte ďalších 14 účinných zložiek. Okrem kolagénu vaše telo posilnia aj dôležité vitamíny a kyselina hyalurónová. Samotný kolagén od Adelle Davis pochádza z kráv chovaných na brazílskej tráve a unikátny príjem horčíka dopĺňa červená morská riasa zo studených vôd pri pobreží Írska a Islandu. 

Zdroj: Instagram Vitamíny Adelle Davis

Na druhej strane, ak túžite po zdravých nechtoch a vlasoch, chcete si posilniť kosti a kĺby a k tomu spomaliť starnutie, siahnite po Kolagéne na krásu. Obsahuje vysokú dávku bioaktívneho kolagénu, kyselinu hyalurónovú, ale aj vitamín C a zinok. Tento prášok s citrónovou príchuťou je jednoducho vašim ideálnym začiatkom nového dňa. 

Lipozomálne produkty a ich výhody

Ideálnou formou podania vitamínov či minerálov je samozrejme intravenózne, teda podanie “do žily”, ktoré nám zabezpečí urýchlený transport do celého tela. V bežnom živote je však ideálnou alternatívou užívanie vitamínov v lipozomálnej forme. Prečo? Tu je pár dôvodov: 

  • vyššia vstrebateľnosť *
  • vitamíny a minerály sú tolerované tráviacou sústavou
  • prospešné pre ľudí s problémom prehltnúť tabletu
  • vyššie bunkové doručenie 

*Vstrebateľnosť intravenóznym podaním je 70%, vo forme tabliet a prášku  je do 20%, no pri lipozomálnych doplnkoch je to až 90%. 

Zdroj: Instagram Vitamíny Adelle Davis

Výživové doplnky v súčasnosti doslova zaplavili farmaceutický trh. Je však dôležité vybrať si kvalitnú značku a produkt, vďaka ktorej sa dostavia aj očakávané výsledky. Vyberte si ten svoj zo širokého sortimentu produktov Adelle Davis TU

0