Vážení zákazníci. Z dôvodu vysokého dopytu po lieku Wobenzym a limitovaného množstva za cenu uvedenú na eshope Vám rezervujeme a pošleme tovar iba vopred zaplatený
logo
Inovatívny koncept krásy s vegánskou kozmetikou Terra Biocare

Inovatívny koncept krásy s vegánskou kozmetikou Terra Biocare

Dokonalá symbióza životného prostredia s človekom? To je nový rad bio kozmetiky TERRA BIOCARE, ktorá kráča ruka v ruke s prírodou. A práve toto je hlavným cieľom talianskej značky BeC – priblížiť sa k vedomému a udržateľnému životnému štýlu v súlade so životným prostredím. Tak doprajte svojmu telu a pleti tento inovatívny koncept prírodnej starostlivosti. 

Od kuchyne k vedeckým výskumom

Táto rodinná firma sa zrodila ešte v roku 1980, kedy Elda Bedetti a Bruno Coliva vytvorili prvý krém doma v kuchyni iba pomocou kuchynského mixéru. Postupne sa však značka BeC rozrástla o tím vedcov a kozmetológov, ktorí dodnes skúmajú prírodu s cieľom ochrániť ju a zároveň uspokojiť potreby človeka. Vďaka dôsledným výskumom a kontrolám sú všetky produkty Terra Biocare prírodného pôvodu a práve preto tvoria dokonalú rovnováhu medzi človekom a prírodou. 

Komplexná starostlivosť o celé telo

Tvorcovia produktov mysleli naozaj na všetko. Vytvorili komplexnú kolekciu starostlivosti o celé telo. So 100% vegánskymi produktmi Terra Biocare sa môžete naplno postarať nielen o svoju pleť, ale aj o telo či vlasy. Tak prečo nedopriať kompletnú výživu celému telu?

Každý z produktov je navrhnutý pre konkrétny typ pleti. Či už je tá vaša citlivá, problematická, alebo túži po spevnení s Anti-age účinkom, vďaka prírodným zložkám bude dokonale prečistená, hydratovaná a vyvážená. Pomôže vám k tomu starostlivosť s čistiacou emulziou, hĺbková regeneračná maska a krém na tvár špeciálne vytvorený pre váš typ pleti. 

Na druhej strane, nezabúdajme ani na starostlivosť o pokožku tela. Hydratáciu a spevnenie dosiahnete s hydratačným telovým krémom BodyBi, ktorý vďaka výťažkom z aloe či zeleného čaju zmierni únavu a pocit ťažkých nôh. Ak ale cítite, že vaša pokožka potrebuje podporiť metabolizmus, odstrániť mŕtve bunky a pomôcť tak v boji proti celulitíde, rozhodne nevynechajte Elesilk – vyhladzujúcu telovú masku a peeling v jednom.  

Aloe vera a extrakt zo zeleného čaju je taktiež hlavnou zložkou šampónu s dlhotrvajúcim účinkom – Vital TOP, ktorý podporuje mikroobeh vlasovej pokožky, vďaka čomu budú vaše vlasy dlhodobo revitalizované. Mäkkosť a hydratáciu im zase dodáte vysokým obsahom vitamínu E v suchom oleji na telo a vlasy – Ol Oil.   

Je na čase dopriať svojej pokožke kvalitnú prírodnú výživu pomocou produktov Terra Biocare. Nemyslíte? 

0