Vážení zákazníci. Z dôvodu čerpania dovolenky bude kamenná predajňa lekárne zatvorená od 23.7. do 30.7.2021. Nakupovať na našom eshope môžete pokojne naďalej. Vaše objednávky expedujeme postupne po 30.7.2021. Ďakujeme. Tím Lekáreň IZIS
logo
logo
Inovatívny koncept krásy s vegánskou kozmetikou Terra Biocare

Inovatívny koncept krásy s vegánskou kozmetikou Terra Biocare

Dokonalá symbióza životného prostredia s človekom? To je nový rad bio kozmetiky TERRA BIOCARE, ktorá kráča ruka v ruke s prírodou. A práve toto je hlavným cieľom talianskej značky BeC – priblížiť sa k vedomému a udržateľnému životnému štýlu v súlade so životným prostredím. Tak doprajte svojmu telu a pleti tento inovatívny koncept prírodnej starostlivosti. 

Od kuchyne k vedeckým výskumom

Táto rodinná firma sa zrodila ešte v roku 1980, kedy Elda Bedetti a Bruno Coliva vytvorili prvý krém doma v kuchyni iba pomocou kuchynského mixéru. Postupne sa však značka BeC rozrástla o tím vedcov a kozmetológov, ktorí dodnes skúmajú prírodu s cieľom ochrániť ju a zároveň uspokojiť potreby človeka. Vďaka dôsledným výskumom a kontrolám sú všetky produkty Terra Biocare prírodného pôvodu a práve preto tvoria dokonalú rovnováhu medzi človekom a prírodou. 

Komplexná starostlivosť o celé telo

Tvorcovia produktov mysleli naozaj na všetko. Vytvorili komplexnú kolekciu starostlivosti o celé telo. So 100% vegánskymi produktmi Terra Biocare sa môžete naplno postarať nielen o svoju pleť, ale aj o telo či vlasy. Tak prečo nedopriať kompletnú výživu celému telu?

Každý z produktov je navrhnutý pre konkrétny typ pleti. Či už je tá vaša citlivá, problematická, alebo túži po spevnení s Anti-age účinkom, vďaka prírodným zložkám bude dokonale prečistená, hydratovaná a vyvážená. Pomôže vám k tomu starostlivosť s čistiacou emulziou, hĺbková regeneračná maska a krém na tvár špeciálne vytvorený pre váš typ pleti. 

Na druhej strane, nezabúdajme ani na starostlivosť o pokožku tela. Hydratáciu a spevnenie dosiahnete s hydratačným telovým krémom BodyBi, ktorý vďaka výťažkom z aloe či zeleného čaju zmierni únavu a pocit ťažkých nôh. Ak ale cítite, že vaša pokožka potrebuje podporiť metabolizmus, odstrániť mŕtve bunky a pomôcť tak v boji proti celulitíde, rozhodne nevynechajte Elesilk – vyhladzujúcu telovú masku a peeling v jednom.  

Aloe vera a extrakt zo zeleného čaju je taktiež hlavnou zložkou šampónu s dlhotrvajúcim účinkom – Vital TOP, ktorý podporuje mikroobeh vlasovej pokožky, vďaka čomu budú vaše vlasy dlhodobo revitalizované. Mäkkosť a hydratáciu im zase dodáte vysokým obsahom vitamínu E v suchom oleji na telo a vlasy – Ol Oil.   

Je na čase dopriať svojej pokožke kvalitnú prírodnú výživu pomocou produktov Terra Biocare. Nemyslíte? 

0