Vážení zákazníci. Z dôvodu vysokého dopytu po lieku Wobenzym a limitovaného množstva za cenu uvedenú na eshope Vám rezervujeme a pošleme tovar iba vopred zaplatený
logo
Institut Esthederm: výnimočná kozmetika, ktorá prináša odlišný prístup k starostlivosti o pleť

Institut Esthederm: výnimočná kozmetika, ktorá prináša odlišný prístup k starostlivosti o pleť

Každá pleť môže byť krásna a mať svoj potenciál. Francúzsky Institut Esthederm takisto verí v to, že každá pleť môže fungovať správne a starnúť v kráse a primerane veku. Aby to však mohla dosiahnuť, potrebuje dostatok energie. Tú môže načerpať z bunkovej vody, hlavnej zložky produktov z dielne Institut Esthederm.   

Reštart a prevýchova pleti

Znečistené ovzdušie, nadmerný stres či nesprávny spôsob života sa na našej pleti podpíše  tak, že pleť nefunguje správne. Či už nás trápia vrásky, mastná alebo dehydratovaná pleť. Aby sme to však mohli zmeniť, musíme svoju pleť “prevychovať” a naučiť ju využívať všetky jej prirodzené funkcie vo svoj prospech. Práve o to sa snaží Institut Esthederm. Prostredníctvom produktov sa snaží naučiť našu pleť fungovať s vekom a nie proti veku, so slnkom a nie proti slnku. V čom teda spočíva ich tajomstvo?

  • VODA – využívajú patentovanú celulárnu vodu s unikátnym zložením identickým s vodou ľudského tela
  • SVETLO – vďaka Cellium technology od Institut Esthederm využíva pokožka pozitívne efekty slnečného žiarenia a zároveň je tak chránená pred škodlivými vplyvmi.
  • PLEŤ – reštart pokožky spočíva v rešpektovaní jej prirodzenosti.

Tajomstvo ikonickej celulárnej vody

Cieľom Institutu Esthederm bolo navrhnúť kozmetiku, ktorá by bola v dokonalej súhre s pokožkou a jej bunkami. Naše kožné bunky sa však nedokážu obnoviť samé, potrebujú k tomu vodu. Preto vedci z Institutu Esthederm vytvorili celulárnu “bunkovú” vodu, ktorá vďaka jej špecifickým vlastnostiam udržiava bunky v našej pokožke zdravé a plné energie. Jej zloženie je priam identické s vodou v našom tele. 

Zdroj: Institut Esthederm

Takže vďaka tomuto patentu bude vaša pokožka viditeľne mladšia. Bunkovú vodu obsahujú všetky produkty tejto značky. No v jej portfóliu nájdete aj ikonický produkt – Celulárna voda – poskytuje pleti hydra-booster efekt, ktorý jej dodáva dostatok energie. K tomu je obohatená o kyselinu hyalurónovú, ktorá proces mladnutia pokožky perfektne dopĺňa. 

Starostlivosť o pleť inšpirovaná všetkými ženami

Či už vás trápi akné, suchá pleť, vrásky, alebo červené škvrny, cieľom Institutu Esthederm je dopriať krásnu a dlhodobo mladú pleť každej žene. Preto v ich portfóliu nájdete naozaj rôznorodé rady starostlivosti.   

Rad Intensive propolis je vytvorený pre mastnú pleť so sklonom k akné a s rôznymi nedokonalosťami. Hlavná zložka, propolis, podporuje hojivé procesy a tvorbu kolagénu, ktorý sa vekom postupne stráca. Kyselina salicylová a zinok zase pôsobia protizápalovo a antibakteriálne. Účinne tak bojujú proti vplyvom znečisteného prostredia, životného štýlu či hormonálnej nerovnováhy.  

Zdroj: Pinterest

Pred vonkajšími vplyvmi prostredia v meste vás ochráni práve rad City protect. Tento každodenný ochranný štít vytvorí na vašej pokožke biologickú bariéru a ochráni ju tak pred slnkom, smogom či mestským stresom. 

“ Ak pokožka trpí, miesto nadmerného liečenia je lepšie prevychovať ju.“

Jean Noel Thorell, zakladateľ značky Institut Esthederm

Spirulina má silné účinky v rôznych sférach v starostlivosti o pleť aj organizmus. Proti známkam únavy dokonca pôsobí ako intenzívny “životabudič”. Vďaka tejto modrej mikroskopickej sladkovodnej riase v rade Intensive Spiruline bude vaša pleť omladená, vyživená, žiarivá a známky únavy budú zredukované. 

Pigmentové škvrny vedia naozaj potrápiť. Je potrebné ich nielen vybieliť, ale “naučiť”, teda prevychovať vašu pokožku k tomu, aby sa správala normálne a zabraňovala vzniku nových škvŕn. O to sa stará technológia ESTHE-WHITE, ktorá vašu pleť navyše rozjasní a viditeľne vyhladí. 

Prvá pomoc pri silnej dehydratácii pokožky je kozmetický rad Intensive Hyaluronic, ktorý je zároveň ideálnym začiatkom protivráskovej starostlivosti. To, čo udržiava pleť mladistvú, je kyselina hyalurónová. Produkty z tohto radu sú unikátne v tom, že obsahujú až tri formy tejto kyseliny. Vďaka tomu sa reštartuje prirodzená tvorba kyseliny hyalurónovej v dermis (na povrchu vašej pleti), vyplnia sa vrásky a zlepší sa tak elasticita kože. 

Zdroj: nayatilly.com

Veda o excelentnosti – ďalší rad kozmetiky Excellage splní sen o krásnej pokožke každej žene vo veku 50 a viac rokov. Koniec boja so známkami starnutia umožňuje vďaka lepšej komunikácii buniek. Pokožke tak vracia hustotu, rozžiarenie, vyživuje ju a navyše ju chráni pred oxidačným stresom.   

Institut Esthederm má kozmetických radov vo svojom portfóliu naozaj veľa. Preto je lepšie poradiť sa s ich vyškolenými odborníkmi, ktorí vám na základe komplexnej diagnostiky pleti presne určia, aký typ produktu je pre vašu pleť ideálnou voľbou. 

0