logo
logo
Palazzo Rosa: Luxus, za ktorý sa vám vaša pleť poďakuje

Palazzo Rosa: Luxus, za ktorý sa vám vaša pleť poďakuje

Nájsť kvalitnú kozmetiku, ktorá vám zaručí trvalé výsledky, dbá na vaše zdravie a zároveň je v súlade s prírodou, je v dnešnej dobe naozaj náročné. A práve toto patrí medzi hlavné hodnoty talianskej značky Palazzo Rosa. Cieľom tejto exkluzívnej kozmetickej starostlivosti o pleť a telo, je dodať každej žene a mužovi pocit krásy a spokojnosti s trvalým a účinným výsledkom. 

Kráľovská kozmetika s dávnou históriou

Starodávne receptúry prírodnej kozmetiky Palazzo Rosa siahajú až do 17. storočia. Vtedy ešte mladučká manželka Luisa de la Rose, Geneviéve, ktorá trpela dermatitídou, vytvorila „zázračný“ liečivý olej z damašskej ruže, ktorý sa stal nakoniec základnou zložkou tejto kozmetiky.

Samotná značka si dodnes zakladá na tom, aby boli všetky výrobky prírodné a ekologické. Jej produkty sú navrhované na základe najnovších výskumov, s cieľom vytvorenia maximálnej účinnosti a funkčnosti.

4 rady kozmetickej starostlivosti, v ktorých sa určite nájdete

Ochrana pred UV slnečným žiarením je, najmä v dnešnej dobe, priam nevyhnutná. Inovatívny rad tejto kozmetiky sa však zameriava nielen na ochranu pred slnkom, ale aj na DNA kozmetiku. Krém na tvár Trojitá ochrana vás ochráni nielen pred slnečným žiarením, ale aj pred smogom a škodlivým umelým svetlom z displeja telefónu či TV obrazovky. A vďaka anti-age krému Probiotika bude vaša pleť nielen že svieža, ale aj dokonale hebká a vyhladená.

Druhý rad tejto talianskej kozmetiky tvoria monoaktívne séra založené na báze kyseliny hyalurónovej, elastínu a kolagénu. Vašej pleti tak doprajú intenzívnu starostlivosť s vyživujúcim a spevňujúcim účinkom.

Produkty z tretieho radu starostlivosti sú vhodné na každodenné použitie. Táto kompletne prírodná a organická kolekcia sa o vašu pleť komplexne postará. Od čistenia až po výživu očného okolia, celej tváre či dekoltu.

Netreba však zabúdať ani na starostlivosť o telo. Mysleli na to aj tvorcovia značky Palazzo Rosa, keď vytvorili štvrtý rad starostlivosti o pokožku. Tvorí ju napríklad jemný peeling, upokojujúci hydratačný krém po kúpeli či krém na ruky. Preto nezabudnite dopriať túto špičkovú starostlivosť plnú vitamínu E, arganového oleja či aloe, celému telu.

Tak vyskladajte si kompletnú starostlivosť o vašu pleť a telo, ktoré sa vám za to odvďačia.

0